Odmładzanie bez skalpela

Proces starzenia się skóry jest niestety czymś nieuniknionym, jednakże dzisiejsza medycyna estetyczna pozwala nam skutecznie odwrócić efekty starzenia się lub też je zahamować i to bez użycia skalpela. Dzisiejsze zabiegi odmładzające są mało inwazyjne, mało bolesne i jednocześnie bezpieczne dla naszego zdrowia.

Zalety zabiegu mezoterapii

mezoterapia białystokJeszcze doniedawna chcąc odmłodzić wygląd swojej cery byłyśmy zmuszone korzystać z bolesnych operacji plastycznych, jak na przykład lifting z użyciem skalpela. Dziś jednak znacznie lepsze i naturalniejsze rezultaty gwarantują nam nowoczesne zabiegi, które nie tylko sprawia, że będziemy młodziej wyglądać, ale również dogłębnie nawilżą i odżywią naszą cerę. Takim zabiegiem jest mezoterapia Białystok posiada wyspecjalizowane kliniki w których możemy poddać się temu zabiegowi. Poleca on na dostarczeniu naszej skórze za pomocą iniekcji niewielkich dawek substancji o działaniu leczniczym, których skład zawsze jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb klienta, co czyni ten zabieg niezwykle efektownym. Najczęściej w skład takiego koktajlu wchodzą witaminy, kwas hialuronowy oraz kwasy organiczne. Ukłucia wykonywane są oczywiście na znieczuleniu, więc cały proces nie jest bolesnym doświadczeniem.

Mezoterapia jest obecnie najzdrowszym i najbezpieczniejszym sposobem na to w jaki możemy podać naszemu organizmowi preparaty odżywcze znajdujące się w mieszkankach podawanych nam podskórnie. Ten sposób bowiem nie obciąża naszej wątroby i nerek. Sama mezoteriapia jest zabiegiem, który nie tylko odmładza naszą skórę, ale też doskonale radzi sobie w przypadku leczenia nerwobóli, czy nadmiernych napięć mięśniowych. Pomaga także w walce z cellulitem, trądzikiem, bliznami oraz rozstępami, a nawet pomaga zwalczyć problem łysienia.