Okna balkonowe – skuteczna naprawa

Szykował się spokojny weekend. Pogoda nie była szczególnie dobra, więc nie było mowy o tym, by wychodzić na zewnątrz. Dzieci były w domu, ja też i tylko mąż musiał wyjechać na drugi koniec Polski w delegację. Jednak cieszyłam się, że spokojnie z dziećmi spędzę czas w domu, porobimy coś ciekawego, pogramy w gry lub coś podobnego. Jednak bardzo szybko pięknie zapowiadający się weekend zmienił się w duży problem.

Naprawianie okien balkonowych

naprawa okna balkonowegoAkurat, jak robiłam obiad, to dzieci bawiły się w naszej sypialni, gdzie akurat znajduje się balkon. Co jakiś czas do nich zaglądałam i po prostu bawiły się swoimi zabawkami. Jednak po jakimś czasie zorientowałam się, że jest jakoś wyjątkowo cicho. Jednocześnie zaczęło robić się w domu coraz chłodniej. Zajrzałam do nich i okazało się, że dzieciaki próbowały otworzyć okno balkonowe i jakoś przypadkiem je popsuły. Nie dało się go kompletnie zamknąć. Naszarpałam się, próbowałam na wszelkie sposoby je przymknąć, ale nic z tego. Na dworze było coraz zimniej, a na dodatek zaczynał padać deszcz – musiałam jak najszybciej znaleźć sposób na zamknięcie okna. Niestety, był weekend, więc mogło być o to ciężko. Zadzwoniłam jednak do fachowców, dla których naprawa okna balkonowego nie powinna stanowić problemu i liczyłam, że mimo weekendu uda się jakoś szybko z tym problemem poradzić. Ależ się ucieszyłam, gdy okazało się, że lada chwila przyjedzie do mnie fachowiec i zajmie się oknem.

Specjalista pojawił się w mniej niż godzinę. Bardzo szybko zajął się naprawą i już po krótkiej chwili wszystko działało tak jak wcześniej. Bardzo mu podziękowałam, że pomimo pogody i faktu, że jest weekend, wykonali to zlecenie i uratowali mi resztę dnia. Dzieciom wytłumaczyłam, żeby więcej się już balkonem nie bawiły.