Organizacja wieczoru kawalerskiego w Gdyni

Zbliżał się ślub mojego najlepszego przyjaciela. Byłem jego świadkiem, więc razem z innymi znajomymi zaczęliśmy zastanawiać się w jak wypełnić mu czas w ostatni weekend przed ślubem. Chcieliśmy zapewnić mu moc atrakcji i wspaniałej zabawy.

Fajny wieczór kawalerski w Gdyni

wieczory kawalerskie gdyniaKtóregoś dnia usiadłem przed komputerem i zacząłem szukać inspiracji w Internecie. Jeśli chodzi o wieczory kawalerskie Gdynia niewątpliwie miała dużo do zaoferowania. Znalazłem firmę, która oferowała oryginalne rozrywki na ten dzień. Gdy już ustaliliśmy plan działania, razem z innymi opłaciliśmy hotel i wszystkie atrakcje i mogliśmy ze spokojem czekać na imprezę. Zabawę zaczęliśmy od przejażdżki wspaniałym terenowym autem, w którym czekały na nas drinki i przekąski. Samochód zabrał nas na strzelnicę, gdzie spędziliśmy kilka godzin. Strzelaliśmy do różnych obiektów świetnie się przy tym bawiąc, a po powrocie udaliśmy się do hotelu, gdzie czekała na nas wyjątkowa kolacja. Na stole znalazły się ogromne i soczyste steki oraz mnóstwo dodatków. Po kolacji, udaliśmy się na degustacje piwa do baru rzemieślniczego zlokalizowanego niedaleko naszego hotelu, gdzie spędziliśmy większość nocy. Podczas tego wieczoru cały czas byłem w kontakcie z firmą, która zorganizowała nam atrakcje. Gdy wróciliśmy do hotelu, każdy z nas udał się do swojego pokoju, a następnego dnia po śniadaniu udaliśmy się na ostatnią kawalerską przygodę w postaci skoku ze spadochronem. Podczas tego weekendu kawalerskiego bawiliśmy się wyśmienicie, a mój przyjaciel był mile zaskoczony ze wszystkich niespodzianek.

Ostatni przedślubny weekend mój przyjaciel spędził w męskim towarzystwie. Dzięki temu, że wynajęliśmy profesjonalną firmę, mieliśmy zapewnione wszelkie zaplecze logistyczne, a my mogliśmy skupić się przede wszystkim na świetnej zabawie.