Oryginalne parasole z bocznym masztem

W trakcie wakacyjnej przerwy poszedłem do pracy do jednego ze sklepów budowlanych w mieście. Oprócz artykułów związanych z remontem w asortymencie są dodatki do domów oraz kwiaty. Ja zostałem przydzielony do działu sezonowego, w którego w skład wchodzą meble na taras i kwiaty doniczkowe, czyli wszystko, co może przydać się w ogrodzie.

Parasol z bocznym masztem idealny na taras

parasol z masztem bocznymBardzo się ucieszyłem, że ten dział został przydzielony dla mnie, bo sam lubię zajmować się ogrodem. A w domu rodzinnym pomagałem dekorować rodzicom taras. Dzięki pracy w tym sklepie, poznałem, co obecnie jest w modzie. Moją uwagę przykuł parasol z masztem bocznym. Jest on bardziej funkcjonalny niż klasyczny parasol. A do tego daje większą ochronę przed słońcem czy deszczem. Dzięki temu przebywanie na tarasie bądź w ogrodzie jest o wiele przyjemniejsze. Sam mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu, więc o zakupie takiego parasola mogłem zapomnieć. Ale wymyśliłem, że zrobię prezent rodzicom i na ich najbliższe święto sprezentuje im taki parasol. Rodzice mają jakiś parasol, ale taki standardowy i z tego co pamiętam, to mama bardzo na niego narzeka. Jest już zniszczony, zdarza się że wiatr go przewraca. Tata też zapewne byłby zadowolony, tym bardziej, że on na tarasie spędza każdą wolną chwilę. Jak tylko zaczyna się sezon wiosenny, każde popołudnie spędza na ogrodowej kanapie z książką w ręku.

Dzięki temu, że jestem pracownikiem tego sklepu, to udało mi się wyhaczyć dobrą promocję. W ten sposób dosyć, że sprawiłem rodzicom przyjemność z prezentu, to z drugiej strony nie straciłem za dużo własnych funduszy. Tak jak myślałem, kiedy rodzicom wręczyłem prezent, byli miło zaskoczeni. Uznali, że to najbardziej praktyczny prezent, jaki im kiedykolwiek podarowałem.