Poleciłem koledze dobre biuro rachunkowe

Mój dobry kolega zakładał ostatnio swoją działalność gospodarczą. Ja prowadzę swoją firmę już od lat, ale doskonale pamiętam swoje obawy i niepewność, gdy ją zakładałem. Dzisiaj mogę powiedzieć, że wiem już na temat prowadzenia biznesu prawie wszystko. Dlatego chętnie pomagam mojemu koledze, żeby było mu na początku chociaż trochę łatwiej.

Swoje biuro księgowe poleciłem bez wahania

polecane biura rachunkowe dąbrowa górniczaGdy rozmawiam z moim kolegą o zakładanej przez niego firmie to widzę w jego oczach dużą niewiedzę. To dla mnie całkowicie zrozumiałe, bo sam miałem taki wzrok jak rozpoczynałem swoją działalność. Na szczęście teraz mogę posłużyć mu dobrą radą. Ja na początku swojej firmy nie miałem nikogo z kim mógłbym o tym porozmawiać, ale na szczęście trafiłem na polecane biura rachunkowe Dąbrowa Górnicza, w którym poprowadzono mnie niemalże za rękę. Było to dla mnie ogromnie ważne, zwłaszcza na początku. I teraz ja mogę polecić moje biuro rachunkowe mojemu koledze. Jestem pewien, że prowadzenie przez nich księgowości jest bardzo profesjonalne a przy tym niedrogie. Dlatego mogę polecić usługi moich księgowych każdemu. Mój kolega oczywiście od razu po założeniu swojej firmy udał się do poleconego przeze mnie biura rachunkowego. Podpisał stosowną umowę o współpracę i może teraz korzystać z wiedzy najlepszych profesjonalistów w dziedzinie księgowości i rachunkowości. Przy czym dla jednoosobowej działalności wystarczy jedynie prosta obsługa księgowa.

Będąc przedsiębiorcą z kilkuletnim stażem mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że całą swoją wiedzę zawdzięczam biuru rachunkowemu do którego trafiłem na początku swojej przygody z biznesem. Dzisiaj jest mi o wiele łatwiej, bo wszystko już wiem, ale i tak sam nie podjąłbym się prowadzenia księgowości dla swojej firmy. Wolę, żeby zajmowali się tym profesjonaliści.