Pomalowałam paznokcie trwałym lakierem

Kiedy pojawiła się moda na lakiery hybrydowe to nie interesowałam się tym aż tak bardzo. Rzadko malowałam paznokcie i nie uważałam, że to rozwiązanie było dla mnie odpowiednie. Po jakimś czasie zmieniłam styl ubierania i pomalowane paznokcie chciałam mieć przez cały czas.

Stosowanie trwałego lakieru do paznokci 

trwałe lakiery hybrydoweKupiłam sobie zestaw do malowania hybrydowego, który udało mi się nabyć w atrakcyjnej cenie. Zestaw nie posiadał lakierów do malowania paznokci i musiałam je nabyć na własną rękę. Sprawdziłam więc, które trwałe lakiery hybrydowe były najlepsze i sprawdzone. Poczytałam opinie użytkowniczek i na tej podstawie dokonałam wyboru. Nie chciałam kupować pierwszego lepszego lakieru, ponieważ stawiałam zawsze na jakość, która odgrywała dla mnie rolę najważniejszą. W lakiery zaopatrzyłam się w sklepie internetowym, gdzie zakupiłam sobie na początek dwa kolory lakierów. Pomalowanie paznokci było łatwe a kolor utrzymywał się ponad trzy tygodnie. Miałam świadomość, że lakiery, które kupiłam były trwałe, ale nie wiedziałam, że tak długo utrzymają się na moich paznokciach. Później już miałam pewność, że to były najlepsze lakiery hybrydowe i zaczęłam je stosować reglanie. Dokupiłam w sklepie więcej kolorów, ażeby mieć urozmaicenie. Nigdy nie malowałam wszystkich paznokci jednym kolorem. Lubiłam mieć je pomalowane różnie i dlatego potrzebowałam tylu lakierów hybrydowych. W malowaniu szybko nabrałam wprawy i dzięki temu mogłam malować paznokcie mojej mamie, której to się spodobało.

Od kiedy kupiłam zestaw do malowania hybrydowego to nie wróciłam do zwykłych lakierów. W mojej ocenie były nietrwałe i codzienne malowanie paznokci nie wchodziło w grę. Dzięki trwałym lakierom mogłam się przez długi czas cieszyć pięknym kolorem paznokci.