pomoc drogowa

Pomoc drogowa pomysłem na biznes

Zawsze chciałam prowadzić swoją firmę, zamiast pracować dla kogoś. Mogłabym wtedy się wysypiać, miałabym ludzi od tego by za mnie pracowali, a ja zajęłabym się robotą papierkową. Jednak aby utrzymać własny interes trzeba mieć jeszcze przychody, a niestety trafić w niszę na rynku nie jest łatwo.

Pomoc drogowa nie wymaga dużej inwestycji

pomoc drogowaWiedziałam, że najpewniejsze jest przedsiębiorstwo związane z motoryzacją, gdyż samochody to rzecz niezmienna i zawsze będą na rynku. Jednak przecież jako kobieta nie będę prowadzić działalności takiej jak auto serwis czy wulkanizacja. Postanowiłam więc postawić na bardziej dla mnie przyziemne zajęcie czyli pomoc drogowa Warszawa. Nie potrzebowałam jakiejś zbytniej inwestycji w biznes. Wystarczyła tak naprawdę laweta. Nawet biuro mogłam wynająć na godziny w związku z czym własne nie było mi potrzebne. W Warszawie często potrzebne jest holowanie, dlatego nie brakowało mi klientów. Co chwile jakieś stłuczki, ludzie jeżdżą tam jak wariaci. Same drogi zresztą sam wariackie. Gotówki wystarczyło mi zatem, aby spokojnie utrzymać moją małą działalność i dorzucić coś do budżetu rodzinnego. Jednak ostatnio trafiła mi się prawdziwa okazja. Jednak z czołowych firm motoryzacyjnych chciała abym wykonywała autoholowanie samochodów z zagranicy. To był naprawdę niezły interes i znacznie wyższe zarobki.

Wymagało jednak inwestycji w większe auto, a także kierowcy z odpowiednimi uprawieniami. Pomyślałam raz się żyje. Podpisałam umowę i zakupiłam większą lawetę. Okazało się to dobrym posunięciem, teraz w końcu zarabiam konkretne pieniądze.

Więcej możesz znaleźć na stronie http://www.auto-abc.pl/autoholowanie-24h