Poszukiwania serwisu iphone w Krakowie

Poszukiwania serwisu iphone w Krakowie

14 listopada, 2020 Usługi 0

Kilka miesięcy temu kupiłem sobie telefon komórkowy marki iphone. Kilka dni temu zacząłem mieć mały problem. Telefon jakby nie reagował na moje polecenia. Czasami udało mi się kliknąć w jakąś ikonkę od razu, a innym razem musiałem klikać przez kilka sekund, żeby telefon to „załapał”. Zdecydowałem się oddać telefon do serwisu, żeby to sprawdzili.

Oddałem telefon do zaufanego serwisu

serwis iphone w krakowieZależało mi na tym, aby telefon został sprawdzony przez fachowca, który zna się na telefonach tej marki. Na szczęście mój kolega z pracy polecił mi autoryzowany serwis iphone w krakowie. Swoją siedzibę ma on blisko centrum, niedaleko naszego miejsca pracy, dlatego zdecydowałem się tam udać jeszcze tego samego dnia. Kolega zapewniał mnie, że zawsze posiadają tam oryginalne części do tego typu telefonów i szybko i sprawnie dokonują napraw. Nie mniej ważne było dla mnie to, że oferowali oni naprawdę niskie, przystępne ceny za te usługi. Zostawiłem tam telefon na kilka godzin, żeby mogli postawić diagnozę i sprawdzić co jest w nim nie tak. Już po godzinie odezwali się do mnie i powiedzieli, że wystarczy wymienić szybkę, która nie styka się odpowiednio z ekranem. Podali mi całkowity koszt usługi i zagwarantowali, że nie wzrośnie on nawet jeśli w międzyczasie okaże się, że jest jeszcze coś do naprawy. Od razu poprosiłem, żeby wykonali oni naprawę.

Już następnego dnia mogłem zgłosić się po odbiór mojego telefonu. Teraz nie miałem z nim żadnego problemu, a sam dotyk działał bardzo szybko i sprawnie. Cieszę się, że udało mi się znaleźć profesjonalny i autoryzowany serwis. Dzięki temu mam gwarancję na wykonane usługi i wiem, że gdyby w najbliższym czasie coś jeszcze działo się z telefonem będę mógł go z powrotem oddać do serwisu i tym razem nie zostanie naliczona opłata za sprawdzenie go.