Potrzebowałam przyjemnego masażu głowy

Ostatnio w pracy miałam naprawdę dużo stresów. Do tego doszły problemy w życiu prywatnym. Ta cała negatywna energia się mocno we mnie „zakorzeniła”. Zaczęłam przez to cierpieć na bóle głowy. Ten stan trwał już naprawdę długo i zastanawiałam się, jak mogłabym sobie pomóc. Moja koleżanka wpadła na bardzo dobry pomysł. Poleciła mi ona masaż, który jak się już wkrótce przekonałam, bardzo mi pomógł.

Byłam zadowolona z ajurwedyjskiego masażu głowy

przyjemny ajurwedyjski masaż głowyPoleciła mi ona przyjemny ajurwedyjski masaż głowy. Ona sama korzystała z takich masaży już wielokrotnie i zawsze była bardzo zadowolona. Zapewniła mnie, że masaż jest bardzo przyjemny i delikatny. Z pewnością pozwoli mi się zrelaksować i uwolnić od stresu. Takie masaże można wykonać samodzielnie w domu, bądź zapisać się do masażysty. Zapytałam się jej na czym polegają takie masaże. Powiedziała mi, że masaż ajurwedyjski to połączenie klasycznego masażu głowy z akupresurą. Łączy się w nim tradycyjne metody masażu głowy z masażem specjalnym masażerem przeznaczonym do skóry głowy. Największą zaletą takiego masażu jest fakt, że poprawia on krążenie w twarzy oraz na skórze głowy. Dzięki temu przyczynia się nie tylko do poprawy samopoczucia, ale także polepsza zdrowie fizyczne. Zdecydowałam się pójść za jej dobrą radą i zapytałam się do specjalnego masażysty, który wykonał mi taki masaż głowy.

Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się, aż tak dobrych efektów. Już w trakcie masażu poczułam się o wiele lepiej. Przede wszystkim dlatego, że moje ciało od razu się zrelaksowało, a sam masaż rzeczywiście był bardzo przyjemny. Ruchy masażysty były bardzo delikatne i poczułam jak od razu poprawia mi się krążenie, a moja skóra staje się mniej napięta od stresu. Cieszę się, że zdecydowałam się na taki masaż.