Potrzebowałam zamontować rolety w mieszkaniu

Ostatnio robiliśmy z mężem mały remont mieszkania. Zawsze chciałam mieć rolety w oknach, ponieważ mieszkaliśmy na parterze i nie czułam się zbyt komfortowo, kiedy wieczorami zapalaliśmy światło w mieszkaniu. Uznałam, że ten remont to świetna okazja do tego, żeby zainwestować w rolety. Musiałam tylko znaleźć coś odpowiedniego, co będzie mi służyło przez kilka lat. 

Zdecydowałam się na rolety dzień i noc

roleta dzień i noc w kasecie łódźPrzyjaciółka doradziła mi rolety dzień i noc w kasecie. Powiedziała mi, że są bardzo wygodne i praktyczne w użyciu. Postanowiłam poszukać więcej informacji na temat takich rolet w internecie. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: roleta dzień i noc w kasecie łódź i zaczęłam przeglądać wyniki. Znalazłam jeden sklep w Łodzi, który oferował takie rolety. Udałam się tam, żeby zobaczyć taką roletę na żywo. Rolety dzień i noc umożliwiają regulację dopływu światła do pomieszczenia. W ten sposób możemy tylko przysłonić okna, aby na zewnątrz nie było widać co się dzieje w mieszkaniu, albo całkowicie zaciemnić pomieszczenie żeby światło nie wpadało do mieszkania i nie nagrzewało pokojów. Dzięki zastosowaniu kasetki, roletę można zwijać, kiedy nie jest potrzebna i nie jest ona przez to narażona na uszkodzenia oraz zabrudzenia. Wybrałam roletę o bardzo prostym, bezinwazyjnym montażu. Wystarczyło zamontować ją nad oknem, do framugi za pomocą specjalnych przyssawek.

Montaż rolety był bardzo prosty i można było z niej od razu korzystać. Dzięki zastosowaniu maskownic po bokach okna materiał rolety przylegał do okna bez względu na to czy było ono zamknięte czy uchylone. Były to bardzo praktyczne i komfortowe rozwiązanie. Roleta wykonana była z trwałego i delikatnego materiału, który z łatwością dopasowywał się do okna. Dodatkowo udało mi się ją dostać w bardzo przystępnej cenie.