wyświetlacze led

Potrzebuję reklamy

Od kilku lat prowadzę restaurację. Jednak ostatnimi czasy nie oszukując, moje dochody znacznie spadły poniżej normy. Trzeba było zacząć szybko działać, gdyż lada moment mogła splajtować. Postanowiłam, że potrzebuję speca od marketingu, który pomoże mi stworzyć dobrą reklamę.

Wiele firm potrzebowałoby reklamy

wyświetlacze ledZ moich ostatnich oszczędności opłaciłam fachowca od marketingu. Wspólnie mieliśmy omówić na jaki nośnik reklamy się zdecydować. Wspólnie postanowiliśmy, że nie będzie to baner, a reklama led, z jakimś dobrym hasłem reklamowym oraz ciekawą grafiką. Zwykłe panele led, byłyby mało efektowne, dlatego konieczne były wyświetlacze led, na których można było zamieścić więcej treści. Pani zajmująca się moją reklamą powiedziała, że kluczem do sukcesu jest dobre hasło reklamowe, ale konieczne będzie też wprowadzenie drobnych zmian w samym wizerunku i ofercie firmy. Dlatego zaczęłyśmy myśleć o tym, aby wprowadzić dodatkowo catering. Wtedy można by rozszerzyć działalność o dostarczanie posiłków do biur, a także magazynów i hal produkcyjnych. Po miesiącu owocnej współpracy, w całym mieście rozmieszczone były wyświetlacze z reklamą mojej restauracji i nową ofertą. Teraz wystarczyło tylko poczekać na efekty, które rzeczywiście zauważyłam po upływie trzech miesięcy. W restauracji przybywało gości, a zysk zaczęły generować stałe umowy cateringowe.
Cieszę się, że zaryzykowałam i powierzyłam losy mojej restauracji profesjonalistce. Nie wiem gdzie bym dziś była gdyby nie ona. Jestem pod dużym wrażeniem ile może zdziałać, taka drobna rzecz jak reklama.