tani kurier polska anglia

Przesyłki do Niemiec i i tani kurier Polska-Anglia czyli rozwój firmy

Pracuję w firmie, która zajmuje się produkcją różnych podzespołów przemysłowych do maszyn. Jest to dosyć wąska specjalizacja, ale dzięki temu mamy fachowych i profesjonalnych klientów, którzy dokładnie wiedzą czego chcą.

Tylko tani kurier polska-anglia wchodzi w grę

tani kurier polska angliaProdukcja idzie nam całkiem nieźle, a firma cały czas się rozrasta. Dostarczamy swoje wyroby do fabryk w całej Polsce, jesteśmy liderem na rynku. Zaczęliśmy się zastanawiać czy nie warto byłoby zainwestować w dalszy rozwój przedsiębiorstwa i nie zacząć reklamować się na rynkach zagranicznych. Dosyć często wysyłaliśmy już przesyłki do Niemiec, bo tam znajdowała się firma, od której braliśmy materiały potrzebne do produkcji. Takie przesyłki służbowe wysyłaliśmy jednak co jakiś czas i nie mogliśmy się wtedy załapać na ofertę hurtową u kurierów. Teraz chcieliśmy nie tylko nawiązać kontakty handlowe z Niemcami, ale przede wszystkim z Wielką Brytanią, która dla nas byłaby idealnym rynkiem zbytu. Wstępnie mieliśmy już upatrzonych klientów, ale musieliśmy sprawdzić wcześniej ile kosztują paczki do Anglii. Większe rozeznanie mielibyśmy w paczkach standardowych, czyli małych, takie jakie każdy z nas wysyła. Jednak nasze przesyłki do Anglii będą czasem bardzo duże i ciężkie, a zatem drogie. Potrzeba nam zatem dobrej oferty, z której moglibyśmy tanio korzystać. Drogi kurier do Anglii nie wchodził w grę. Tylko tani kurier polska anglia był dobry dla nas. Na szczęście poszukiwania trwały krócej niż sądziliśmy.

W miejscowości sąsiedniej był dobry kurier, który ma możliwości takiego transportu i jest gotów podpisać z nami bardzo korzystną umowę na stały transport. To najlepsze rozwiązanie.