Przydatne kursy językowe

W naszej pracy wiecznie coś się dzieje. Przygotowujemy konferencje, odwiedzają nas różni ważni goście w firmie. Nie ma takiego dnia, żebyśmy się nudzili i fajnie, że jest też miła atmosfera przy tym wszystkim i zero stresu. Aż chce się tam codziennie przychodzić. Ostatnio nas szef miał dla nas niespodziankę.

Nasza grupa na kursie językowym

kursy językowe dla firm warszawaNiespodzianką był fakt, że każdy z nas będzie musiał odbyć kursy językowe dla firm warszawa, ponieważ jest to teraz niezbędne w biznesie, żeby móc posługiwać się płynnie językiem angielskim. Jest on takim językiem uniwersalnym i z każdym biznesmenem bez problemu dogadamy się w tym języku. Dlatego każdemu pracownikowi finansowano specjalistyczne kursy. Na początek zrobiono nam test znajomości języka, żeby zrobić kilka grup w zależności od zaawansowania i poziomu wiedzy. Bałam się, że do najgorszej mnie przydzielą, ale na szczęście jakoś się udało i nie poszłam do początkującej.Udało mi się zdać na tyle samo punktów co mój kolega, więc chociaż miałam na kursie kogoś, kogo bardzo lubiłam. Na każdych zajęciach przerabialiśmy inne zagadnienia z zakresu biznesu. Mieliśmy bardzo miłego lektora, który mówił różne śmieszne historyjki, opowiadał żarty. Nawet nie wiedzieliśmy, kiedy się nauczyliśmy całego materiału z danej lekcji. Wszytko tak szybko mijało i w przystępny sposób przekazywana wiedza zostawała nam w pamięci. Na egzaminie udało mi się dostać ocenę bardzo dobrą, bo mieliśmy takie podsumowanie.

Trzeba przyznać, że takie zajęcia i szkolenia są bardzo przydatne. Jak widać, na naukę nigdy nie jest za późno i można uczyć się w każdym wieku. Na kursie były też osoby po 50 roku życia i również dawały sobie radę. Angielski teraz dla nikogo w naszej firmie nie stanowi już najmniejszego problemu.