stojak

Regały sklepowe i mój biznes

Kiedy otwierałam sklep, koleżanka mówiła mi, że powinnam przede wszystkim zadbać o piękny jego wystrój. Myślałam, że rzeczywiście musi to być coś chwytającego za serce. Moje klientki to miały być bogate panie, które stać na wydanie na szampon dwustu złotych.

Regały sklepowe mogą się przydać w różnych biznesach

stojakMusiały się więc czuć w moim sklepie dobrze. Dawniej mieliśmy swoją placówkę w niezbyt dobrym miejscu, bo było to daleko od centrum, a w dodatku w okolicy pachniało niezbyt ładnie. Myślałam, że jednak wystarczy jak w środku będą piękne regały sklepowe i wszystko będzie wewnątrz zadbane jak należy. Niestety, ciężko było pogodzić się z faktem, że to nieprawda i to, na co nie mam wpływu też odgrywa tutaj ważną rolę. Regały magazynowe mogłam sobie kupić sama, ale nie jestem odpowiedzialna za całe obejście wielkiego kompleksu budynków. Musiałam się z tym pogodzić, że prawdopodobnie zmienię za jakiś czas lokalizację. Na razie bowiem żadne stojaki reklamowe nie przyciągały klientów. Nic nie mogłam na to poradzić, że sklep był na uboczu i stojaki na ulotki nie mogły spełnić swojej funkcji, bo mało osób w ogóle je dostrzegało. Trzeba było wcześniej pomyśleć o miejscu, gdzie miał być sklep, a nie zastanawiać się tylko, jak będzie we wnętrzu. Otoczenie niestety też ma wpływ na to, jak postrzegany jest dany sklep.

Jeśli w pobliżu są jakieś niekorzystne warunki, to lepiej jednak zmienić lokalizację. Warto to jednak brać pod uwagę znacznie wcześniej niż ja. Może uniknie się kilku zupełnie nikomu niepotrzebnych rozczarowań.

Źródło:

http://www.wist-online.com/s/wyniki/kat/6/Ekspozytory-i-stojaki-reklamowe