Rozwiązania do ogrodu – ogrzewacze

Gazowy ogrzewacz do ogrodu jest to doskonałe rozwiązanie do stworzenia komfortowych warunków klimatycznych na letnim tarasie nie tylko w prywatnym ogrodzie, ale i również w kawiarni, restauracji, hotelu czy wiejskiej rezydencji. Produkt wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Gdzie możesz go użyć ogrzewaczy?

ogrzewacze ogrodoweGenerator ciepła wykonany jest z litej blachy i nie ulega odkształceniom pod wpływem nagrzewania, w przeciwieństwie do prostych odbłyśników ciepła. Nowoczesny element układu zapłonowego jest tak prosty w obsłudze, jak to tylko możliwe i pozwala na natychmiastowe włączenie. Ogrzewacze ogrodowe służą przede wszystkim do ogrzewania przestrzeni tarasów, altan, miejsc grillowych, otwartych werand domów i domków, placów zabaw. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zorganizować piknik na świeżym powietrzu pomimo niskich temperatur. Na przykład jesienią. A nawet i zimą. Zewnętrzny grzejnik gazowy zapewni komfort i ciepło o temperaturze do dwudziestu stopni Celsjusza. Jest coraz częściej stosowany w miastach do ogrzewania letnich kawiarni, namiotów, pawilonów. Z takim ogrzewaczem również możliwe jest wędkowanie i polowanie w komfortowych warunkach. Jego niewątpliwą zaletą jest łatwość użycia. Ogrzewacz ogrodowy jest bardzo ekonomicznym, a zużycie gazu na godzinę jest trzy razy tańsze niż zużycie prądu grzejników elektrycznych. Dzięki niemu możliwe jest ogrzewanie powietrza w promieniu sześciu metrów.

Ogrzewacz do ogrodu ma wiele zalet i jest odporny na czynniki zewnętrzne. Nie wpływa na niego mgła deszcz i duża wilgotność powietrza. Istnieje regulacja mocy, zmiana intensywności ogrzewania. Jest łatwy w montażu i konfiguracji oraz mobilny. Co ważne dzięki niemu zimą możliwe jest podgrzewanie oblodzonych stopni lub płyt chodnikowych, aby uniknąć poślizgu.