serwis klimatyzacji warszawa

Serwis klimatyzacji i uporczywy zapach

Zawsze dbałam bardzo o porządek w domu, bowiem nie cierpię bałaganu. Zawsze gdy tylko widziałam drobny kurz, od razu musiałam go zetrzeć bo nie mogłam się powstrzymać. Moja rodzina uważała mnie za lekko szaloną, a już szczególnie kiedy zaczęłam chodzić po domu i narzekać cały czas, że coś mi śmierdzi.

Zepsutą klimatyzację naprawi serwis klimatyzacji

serwis klimatyzacji warszawaNikt rzekomo tego nie czuł, ale ja wciąż miałam wrażenie, że czuje zapach jakby zgnilizny. Wzięłam zatem szmatkę w ruch i wypucowałam całe mieszkanie, jednak przykry zapach nie zniknął. Rozpoczęłam więc poszukiwania źródła nieprzyjemnego zapachu. Na pierwszy strzał poszedł pokój syna. Szukałam za biurkiem myśląc, że może spadły mu gdzieś jakieś resztki jedzenia i się rozkładają, ale nic. To nie był również kosz do prania, ani kojec psa. W kuchni również nic, powoli dostawałam obsesji. Wszytko wyjaśniło się w jeden upalny dzień. Mąż włączył klimatyzator w salonie i myślałam, że zemdleje. Od razu zapaliła mi się lampka klimatyzacja! Jeszcze tego samego dnia wykonałam telefon po serwis klimatyzacji Warszawa, prosząc o natychmiastową interwencję. Już nie tylko ja czułam ten przykry zapach. Okazało się, że poprzednia firma, która wykonała montaż klimatyzacji, spartoliła robotę i zapchała się ona tworząc siedlisko bakterii i pleśni.

Stąd ten smród. Na szczęście już wszystko zostało wyczyszczone i odgrzybione, a nieprzyjemny zapach z pomieszczeń wywietrzony. Ja i mój nos możemy spać spokojnie, a nasz dom znów jest miejscem czystym i przyjaznym.