Shaker trzyczęściowy, czyli wszystko w jednym

Każdy dom powinien być wyposażony w najpraktyczniejsze i najpotrzebniejsze akcesoria, dzięki którym codzienność staje się prostsza. Funkcjonalność wielu elementów naszej kuchennej aparatury pozwala na wykonywanie wielu czynności przy użyciu wyłącznie jednego przyboru. Czy nasz domowy barek także może złapać oddech i zmniejszyć liczbę niepotrzebnych części w naszym ekwipunku?

Shakery trzyczęściowe – argumenty za

shaker trzyczęściowyWszystko, co znajduje się w naszym otoczeniu, ma swoje określone zadanie. Shaker trzyczęściowy, inaczej cobbler jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie uniwersalność posiadanego sprzętu. Składa się z trzech oddzielnych elementów wykonanych z metalu – pojemnego kubka, części nasadowej z sitkiem oraz zatyczki. Możemy się zapytać, co takiego wyjątkowego jest w tego typu rozwiązaniu? Oszczędność czasu oraz naszych ciężko zarobionych pieniędzy. Jeśli kupimy shaker bostoński, musimy liczyć się z tym, że przy okazji musimy wyposażyć się również w sitko oraz miarkę. Shaker trzyczęściowy nie wymaga od nas dużego doświadczenia oraz wiele wybacza. Wykorzystując rozwiązanie tego typu, unikniemy zablokowania się metalowych kubków, przypadkowego rozlania naszego koktajlu lub zgubienia miarki. Wybór odpowiedniego shakera to nie najprostsza decyzja, zazwyczaj jest to wybór na długie lata. Dostępnych jest wiele różnych rodzajów shakerów, wykonywane są one z przeróżnych materiałów – zazwyczaj metalu.

Odpowiedni wybór jest celem, smaczne koktajle wykonywane w wygodny dla nas sposób to satysfakcjonujący efekt. Dobrze wiemy jakie uczucie towarzyszy nam w sytuacji samozadowolenia w związku zadaniem, któremu udało się nam podołać. Inwestując w shaker trzyczęściowy, budujmy nowe nawyki, dzięki którym domówki oraz kameralne spotkania będą jeszcze przyjemniejsze!