Small business dla firmy

Bez względu czy prowadzimy małą, średnią czy dużą firmę, to potrzebujemy profesjonalnego wsparcia w postaci doświadczonych pracowników i funkcjonalnego programu komputerowego. W dzisiejszych czasach większość firm jest bardzo zinformatyzowana.

Jakie zalety posiada program Small business?

oprogramowanie small business dla przedsiębiorstwNa rynku znajdziemy kilku producentów dobrych programów komputerowych, które są kierowane do firm handlowych, usługowych czy gastronomii. Każdy z nich będzie się różnił pełnionymi funkcjami, ale też zakresem działania. Jeżeli chodzi o małe lub średnie firmy handlowe, to najlepsze jest oprogramowanie Small business dla przedsiębiorstw, które chcą w jednym miejscu obsługiwać sprzedaż, magazyn oraz komunikować się z księgowością. Jest ono dedykowane firmom, które korzystają z różnych urządzeń fiskalnych, ponieważ bez problemu się łączy z kasami, drukarkami czy wagami. Pomimo tego iż jest to bardzo wszechstronny i funkcjonalny program, to ciągle pozostaje łatwy i przejrzysty w obsłudze. Z pewnością każdy pracownik, nawet mniej doświadczony szybko nauczy jest go działania. Co istotne z punktu technicznego – oprogramowanie może swobodnie działać na kilku, najpopularniejszych systemach operacyjnych i nie ma specjalnych wymagań sprzętowych. Program Small business współpracuje z większością takich urządzeń jak: drukarki kodów kresowych, inwentaryzatory, terminale płatnicze, wyświetlacze zewnętrzne czy sprawdzarki cen. Może się komunikować i przesyłać dane do wielu programów księgowych, a także do Płatnika.

Wymienione funkcje stanowią zaledwie mały procent wszystkich jakie posiada Small business, ponieważ jest ich tak dużo, że nie sposób ich wyszczególnić w kilkunastu zdaniach. Warto wypróbować wersję Demo programu i na własnej skórze się przekonać o jego zaletach.