Sprawny transport szkolnych gabarytów

Dziś nadszedł ten wielki dzień – dzień przeprowadzki szkoły do innego budynku. Od lat nasza placówka borykała się z wieloma problemami. Głównie brakowało miejsca do prowadzenia lekcji, a stale powiększająca się grupa przedszkolna sprawiła, że dyrekcja zgodziła się wybudować nowy, większy budynek, kilka ulic dalej. Do sprawnej przeprowadzki potrzebna była nam firma, która zajęłaby się transportowaniem gabarytów.

Najlepszy transport przedmiotów w Warszawie

transport gabarytów WarszawaJako nauczycielka jeżyka polskiego i wychowawczyni w klasach 1-3 mogę śmiało stwierdzić, że dzieci spisały się na medal i każde z nich odpowiednio spakowało wszystkie swoje prace, a także książki z biblioteki do kartonów. Dzięki temu jako kadra nauczycielska mieliśmy mniej zmartwień i pozostało nam tylko zapakować ogromne sprzęty i meble do ciężarówek. Jeżeli chodzi o transport gabarytów Warszawa, a dokładniej, warszawskie firmy przewozowe nie mają sobie równych pod względem pomocy. Bardzo łatwo i szybko udało nam się znaleźć najlepszą firmę, która pomogła nam z zapakowaniem komputerów oraz większych ławek, by później przewieść cały dobytek do nowego miejsca. Nie wydarzyło się po drodze nic, co mogłoby wpłynąć na moją ostateczną opinię o firmie – panowie w sposób bardzo profesjonalny podeszli do tematu i nie chcieli, by cokolwiek zepsuło się podczas przeprowadzki. W efekcie, wszystko, łącznie z kartonami, w których były medale i puchary, zostały dostarczone pod nowy adres. 

Myślę, że gdy tylko będę się przeprowadzała z mojego mieszkania do nowo pobudowanego domu, skorzystam z usługi firmy, która pomogła przeprowadzić się szkole. Od teraz będzie mi się o wiele lepiej pracowało, pomimo tego, że w poprzednim budynku wydarzyło się wiele, co zapadło mi w pamięci, ale na szczęście dobre wspomnienia noszę wszędzie ze sobą, a zestaw znanych mi tablic, ławek i komputera do pracy pozwoli mi szybko zaadaptować się nowym miejscu.