Sprzedaję hale przemysłowe, które są funkcjonalne

 

Kiedy zatrudniałem się do telemarketingu to nie miałem pojęcia jak szeroki zakres może być jeżeli chodzi o sprzedaż. Można sprzedawać dosłownie wszystko i nawet całkiem nieźle na tym zarobić. Obecnie jestem na nowym projekcie i sobie radzę.

Wszystkie hale, które są przemysłowe sprzedaję w dobrych cenach

funkcjonalne hale przemysłoweZostałem wytypowany jako jeden z niewielu pracowników w firmie do projektu, który wdrożył nasz szef. Jest on ambitnym człowiekiem i zawsze dzięki niemu mamy pracę. W nowym projekcie mieliśmy oferować naszym stałym klientom funkcjonalne hale przemysłowe, które również są montowane na terenie klienta. Początkowo nie wiedziałem jak ta sprzedaż będzie wyglądała, ponieważ nie zajmowałem się tak poważnymi produktami. Przeszedłem mnóstwo szkoleń, które przygotowały mnie do tego projektu i wraz z innymi sprzedawcami odpowiadaliśmy za sprzedaż. Nie otrzymaliśmy żadnego targetu, ponieważ szef chciał najpierw sprawdzić jakie jest zainteresowanie. Sprzedaż nie należała do najłatwiejszych i w dużym stopniu polegała na budowaniu relacji handlowych. Udało mi się sprzedać funkcjonalne hale przemysłowe po piątym czy szóstym kontakcie z danym klientem. Jest to poważny zakup i takie decyzje nie mogą być podjęte ot tak. W ciągu miesiąca jako jeden z wielu sprzedałem dwie funkcjonalne hale przemysłowe i zauważyłem, że projekt ten mi pasuje. Klienci są ludźmi na wysokim poziomie i doskonale zdają sobie sprawę ze swoich potrzeb. Na podsumowaniu szef nas pochwalił i potwierdził, że projekt zostaje wdrożony na stałe.

Obecnie na projekcie jest dziesięciu telemarketerów, którymi zarządzam. Osiągałem najwyższe wyniki i awansowałem na koordynatora zespołu. Przeprowadzam regularne spotkania motywacyjne z pracownikami i mamy sprzedaż na dobrym poziomie.