Sprzedaż desek do ogrodzenia

Prowadzę swój własny sklep z deskami. Można u mnie zakupić zarówno drewno do konstrukcji meblowych, jak zarówno konstrukcji budowlanych. Ostatnio zaczęłam zamawiać do sklepu deski, z których można zbudować ogrodzenie. Sama u siebie mam drewniane ogrodzenie i wiem, że klienci o nie często pytają.

Oferta desek do ogrodzenia

deski do ogrodzeńW swojej ofercie mam drewno sosnowe i drewno dębowe. Najczęściej jest kupowane te drugie, ze względu na to, że jest o wiele trwalsze. Sprzedaję je na sztuki, gdyż nie opłaca mi się sprzedaż w zestawach. Każdy klient potrzebuje indywidualnie dobrać ilość zakupywanych desek. Moje deski do ogrodzeń są bardzo wytrzymałe. Na specjalną prośbę klientów mogą być nawet konserwowane specjalnym preparatem do drewna. Zazwyczaj jednak sprzedaję je w stanie surowym. Deski są w różnych cenach. Wiem, że nie każdego na nie stać. Są one oczywiście też w różnych rozmiarach. Jesteśmy też w stanie przyciąć je, jeżeli klient o to poprosi. Ostatnio była u mnie kobieta, która chciała zakupić deski do zbudowania podłogi na taras. Również do tego się one nadają, to znaczy że są uniwersalne. Swój płot mam zrobiony z drewna olchowego i zastanawiam się, czy takiego rodzaju drewna nie wprowadzić w swoją ofertę. Otrzymałam również wczoraj pochwałę od klienta, że sprzedaję wysokiej jakości drewno, z czego jestem bardzo zadowolona. Jestem w stanie tez dawać swoim klientom rabaty, na zakup desek.

Bardzo dużo schodzi mi teraz tych desek. Mam mnóstwo zamówień. Muszę co chwila informować swojego dostawcę, że zwiększam zamówienia. Mam nadzieję, że nie okaże się, że będą jakieś braki w magazynach. Gdyby tak było, to ja musiałabym wstrzymać się ze sprzedażą. Na razie cieszę się, że jestem w stanie zaopatrzyć swoich klientów deskami do ogrodzeń.