projektowanie stron www gdańsk

Strony internetowe potrzebne każdemu

Moi rodzice dziwią się, że mam własną stronę internetową. Mówią, że przecież nic nie sprzedaję. Mam swój warsztat samochodowy na miejscu i nic przez internet nie dostarczam. Po co mi więc strona?

Projektowanie stron www to dobry pomysł na zarobienie pieniędzy, ponieważ są potrzebne

projektowanie stron www gdańskCo ja tam robię w tym internecie? Rodzice nie bardzo rozumieją, do czego może się przydać internet. Jak chcą coś z piekarni, po prostu idą do najbliższej w Gdańsku i kupują sobie chleb czy drożdżówkę. Jak chcą do krawcowej, wiedzą gdzie jest. Tak funkcjonują jednak starsze osoby, a też i nie wszystkie. Coraz więcej seniorów idzie z duchem czasu i także zaczyna rozumieć reguły, jakimi rządzi się internet. Przynajmniej po części je rozumieją. Strony www są potrzebne każdemu moim zdaniem. Mi służą do prezentacji mojej oferty. Po prostu, jeśli nie wiesz do czego służą strony internetowe i masz gdzieś postęp technologiczny, tak naprawdę sam sobie szkodzisz. Nie można udawać, że nic się nie zmienia i wystarczy, żeby biznes istniał tylko stacjonarnie, a nie miał swojej wizytówki wirtualnej. Tworzenie stron www powoduje, że daję się znaleźć moim klientom. Wiele osób, jeśli nie ma sprawdzonego mechanika, szuka informacji w internecie. Dbam więc nie tylko o projektowanie stron www gdańsk, ale także o sprawdzony marketing. Dbam o to, aby opinie o mnie były pozytywne. Proszę zadowolonych klientów, aby pisali mi rekomendacje, które później mogę zamieścić na swojej stronie internetowej.

Niektórzy też piszą na portalu społecznościowym, co także nie jest bez znaczenia. Uważam, że dzięki internetowi mam o wiele więcej klientów niż gdybym z niego zrezygnował. Może piekarnia może istnieć bez strony, ale ja nie.