Świecące litery naścienne

Blask neonów rozświetla ulice wielkich miast. Podświetlane litery montowane na ścianie sklepowej lub punktu usługowego idealnie przyciągają wzrok potencjalnych klientów. Dzięki nowoczesnym neonom można skutecznie działać z promocją i reklamą punktu stacjonarnego. Indywidualny montaż i duże możliwości wytwarzania podświetlanych liter czynią z nich idealną reklamę.

Neony reklamujące handel i usługi

napisy na ścianę podświetlaneReklamowe neony sprawdzają się od lat. Można też zaobserwować ich rosnąca popularność. Niewątpliwą zaletą takich liter na zamówienie jest nieskończony wybór opcji. Popularne są podświetlane napisy naścienne z angielskimi zwrotami, odnoszącymi się bezpośrednio do klientów. Słowa takie, jak witamy czy do zobaczenia równie dobrze sprawdzają się na ulicach polskich miast. Nowoczesne napisy na ścianę podświetlane idealnie zastępują szyld reklamowy. Wpisują się w scenerię osiedli deweloperskich i współczesnej zabudowy mieszkalno-usługowej. Dzięki neonom świecącym w dzień i w nocy klienci łatwiej zapamiętają dane miejsce i chętniej będą do niego wracać. Świecące napisy z logo sklepu lub kawiarni świetnie zastępują klasyczne nazwy działalności gospodarczej. Ich plusem jest indywidualne wykonanie. Dzięki nowoczesnym technologiom świetliste rurki są trwałe i dają się dowolnie kształtować. Można z nich tworzyć zarówno litery, wyrazy, jak i znaki. 

Ze świecących liter chętnie korzystają właściciele różnych firm. Podświetlane napisy naścienne sprawdzają się idealnie w przypadku punktów usługowych, a zwłaszcza gastronomii. Wieczorną pora neonowe litery zachęcają do skorzystania z usług lokalu. Można zamówić dowolny napis na zewnątrz lub do wnętrza lub oba jednocześnie. Wielobarwne, świetliste napisy są synonimem nowoczesnego biznesu idącego z duchem czasu.