Szef zaprosił nas na wyjazd

 

Organizowane imprezy firmowe i integracyjne w naszej firmie to była praktycznie codzienność. Mieliśmy dość rozrywkowego szefa, który dużą wagę przykładał właśnie do tego, jak integrują się jego pracownicy, gdyż jak sam stwierdził, to daje naprawdę bardzo dużo. Pracownicy, którzy dobrze się znają przede wszystkim pracują lepiej i dobrze się ze sobą dogadują w wypełnianiu codziennych obowiązków.

Jaka impreza nas czekała za miesiąc

eventy firmowe mazury

Szef postanowił, że w tym miesiącu nie będzie imprezy integracyjnej, za to w kolejnym pojedziemy całą firmą na Mazury. Wyjazd miał odbyć się za dwa tygodnie w weekend, a ja wiedziałem, że będą to niezapomniane momenty, które później w biurze będziemy bardzo dobrze wspominać razem ze wszystkimi uczestnikami. Z racji tego, że eventy firmowe mazury cieszyły się wśród wszystkich pracowników dużym zainteresowaniem, to wiedzieliśmy, że można będzie liczyć na dość sporą frekwencję podczas takiego wydarzenia. Tym bardziej, że szef płacił za wszystko, więc nie musiałem brać nawet ze sobą żadnej gotówki. Eventy firmowe odbywające się na Mazurach to doskonała możliwość dla pracowników, którzy dopiero co rozpoczynają pracę z tego względu, że mogą się dokładnie poznać nawet z najdłuższymi stażem pracownikami, którzy również uczestniczą w takich wydarzeniach. Eventy firmowe odbywają się bardzo często, a każdy z tego, co się orientuję organizowany jest przez mojego szefa we współpracy z dobrze zorganizowaną firmą, która dba o to, abyśmy się dobrze bawili.

Takie eventy firmowe mazury od czasu do czasu stanowią ciekawą odskocznią od obowiązków. Wierzę, że firma tym bardzo zyskuje jeśli chodzi o nowych pracowników, gdyż w moich poprzednich firmach właśnie czegoś takiego brakowało, a teraz na pewno nie zmienię przedsiębiorcy.