dj na wesele

Tani ślub – dj na wesele zamiast zespołu

Nie od dziś wiadomo, że organizacja ślubu wymaga dużych nakładów finansowych. Najwięcej kosztuje nas samo wesele, a także zakup stroju i obrączek. Poniżej podpowiadam jak zrobić to mądrze, tak aby maksymalnie obniżyć koszty.

Odpowiedni dj na wesele

dj na weseleDużo panów nie wymaga na ślub nowego garnituru jeśli ich obecny jest w nienagannym stanie, jednak ceny zakupu dobrego garnituru, który jak warto zauważyć posłuży jeszcze długie lata, w przeciwieństwie do sukienki Panny Młodej to niski koszt. Wiele osób kieruje się drogą, kupię nową sukienkę, a potem ją sprzedam to nie będę stratna, jednak nie oszukujmy się nie jest łatwo sprzedać suknię ślubną, chyba że za bezcen do wypożyczalni. Dużo taniej wyjdzie już wypożyczenie sukienki ślubnej. Tańsza oczywiście będzie jak najprostsza, pozbawiona dużej ilości falban, koronek i błyskotek. Ponad to zdecydowanie zrezygnować można z welonu, gdyż nie oszukujmy się jest on już niemodny i przysłania upięcie. Poza strojami Państwa Młodych, drugim sporym kosztem jest wynajem zespołu. Natomiast koszt muzyki można obniżyć rezygnując z zespołu na rzecz dj. Obecnie największy wybór dj na wesele jest na Śląsku, a konkretnie w Katowicach. Jednak z pewnością i w swoim regionie znajdziesz doświadczoną osobę z bogatym repertuarem muzycznym. Nie dość, że jest to dużo tańsze rozwiązanie to jeszcze większość dj’ów okazuje się również dobrymi wodzirejami, równie dobrze radzącymi sobie z motywacją gości do zabawy co zespół.

Czasami warto jest zrezygnować z kilku luksusów na rzecz oszczędności. Nie koniecznie trzeba wybierać wśród najdroższych sukienek, aby wyglądać zjawiskowo. Poza tym, zdecydowanie czasem lepiej poświęcić trochę czasu na szukanie taniej sali weselnej, czy dj’a.