Technologie: systemy rozpoznawcze

Pracuję od bardzo dawna w dużej firmie, która zajmuje się głównie transportem. Jestem z nią związane już od około dwudziestu siedmiu lat. Moje stanowisku w tym czasie nie zmieniło się. Mam tutaj już ugruntowaną pozycję i cieszę się dużą stabilnością w firmie.

Jakie systemy rozpoznawcze zainstalowaliśmy w naszej firmie

system rozpoznawaniaGeneralnie pracuję na parkingu i tym się zajmuję na co dzień. Moje stanowisko jest bardzo odpowiedzialne, odpowiadam tutaj zarówno za ludzi, którzy przebywają na terenie parking, jak i za wszystkie znajdujące się tutaj pojazdy mechaniczne, a jest ich tutaj kilka tysięcy. Z roku na rok zarząd główny naszej spółki z ograniczoną odpowiedzialności stara się wprowadzać nowe udogodnienia, które mają ułatwić naszą pracę i zapewnić nam należyty komfort. Tego roku postawiliśmy na szeroko rozumiane bezpieczeństwo w firmie. Była to duża konieczność, ponieważ nasze firma dostała zlecenia na przewóz pieniędzy z różnych banków oraz kantorów. Postawiliśmy w pierwszym etapie tworzenia nowoczesnych rozwiązań na system rozpoznawania pojazdów zarejestrowanych w naszej firmie. Co ciekawe, jest to bardzo nowoczesna i zaawansowana technologia. Pozwala na rozpoznanie nie tylko wszystkich naszych kilku tysięcy samochodów, ale także bez problemowo rozpoznaje twarze wszystkich pracowników. Dodatkowo ma tryb wprowadzenia kontrahentów, którzy moją wjeżdżać na teren parkingu oraz takich, którzy nie podsiadają takich uprawnień. Dzięki wprowadzeniu tego systemu, który w pełni jest zintegrowany z bazą policyjną w naszym kraju, może czuć się bezpiecznie.

System rozpoznawani był przez nas testowany około jednego roku i wszystko działało jak należy. Teraz po tak długich testach bardziej mu ufamy. Okazał się bardzo pomocny, już nie trzeba wszystkiego ręcznie weryfikować.