Ułatwienie pracy dzięki podestom roboczym

Jesteśmy rodzinną firmą, zajmującą się sprzedażą odzieży damskiej oraz dziecięcej. Od odzieży rozpoczynaliśmy, a obecnie poszerzyliśmy asortyment o artykuły wyprawowe i zabawki dla najmłodszych. Nasze produkty bardzo się spodobały naszym klientom ze względu na to, że wszystko produkowane jest w Polsce. W raz z rozwojem firmy zmieniliśmy magazyn na dużo większy.

Robocze podesty usprawniające prace na magazynie

podesty roboczeWe wcześniejszym magazynie mieliśmy zwykłe regały zakupione w jednym ze sklepów budowlanych. Tak naprawdę to były najtańsze, zwykle metalowe stelaże, z których z łatwością każdy pracownik mógł ściągnąć dany produkt. Teraz kiedy zmieniliśmy budynek zainwestowaliśmy w dużo wyższe półki. Magazyn jest halą, więc szkoda było nam tracić miejsce skoro można było spokojnie zmieścić więcej produktów. Niestety zwykły pracownik sam nie jest w stanie ściągnąć kartonu z najwyższych półek, do tego sprawdzają się idealnie podesty robocze. Była to bardzo dobra inwestycja, ponieważ z początku próbowaliśmy pracować na drabinach, ale było to mniej bezpieczne i ciężko było pracownikowi zejść z produktem z takiej drabiny. Dzięki podestowi jest ogromny komfort wchodzenia na wysokość. Bez problemu można zdjąć potrzebny produkt, a ja jako właściciel nie boję się, że komuś stanie się krzywda. Nawet pracownicy magazynu chwalą sobie zakup, że na hali nie zajmuje dużo miejsca, a każdemu się przydaje.

Ostatnio nawet zaproponowano, aby dokupić drugi taki podest, aby nie trzeba było tego przemieszczać z jednego miejsca w drugi. Oczywiście jestem jak najbardziej za. Z początku od razu myślałem o dwóch, ale chciałem sprawdzić, czy ten model, który kopiliśmy się sprawdzi. Jako, że bardzo usprawnił pracę to w najbliższych dniach jadę zakupić kolejny.