masaż

Urządzenia masujące jakie wybrać?

Na rynku profesjonalnych usług kosmetycznych można znaleźć wiele nowości. Komputerowe badanie skóry, zabiegi dające długotrwałe nawilżenie skóry, wykorzystanie nanotechnologii, masaże próżniowe, analizator skóry i wiele wiele innych.

Dzisiaj na rynku mamy ogromną ilość różnych masażerów – które są najlepsze?

masażSpecjalistyczna pielęgnacja w gabinecie piękna jest ważna, ale pielęgnacja w domu również. Jest ona dopełnieniem zabiegów przeprowadzanych przez kosmetyczką i pozwala cieszyć się pięknym wyglądem dłużej. Wiele salonów posiada w swojej ofercie różne rodzaje masaży. Masaże relaksacyjne,  odchudzające, pobudzające krążenie, masaż sportowy, masaż leczniczy, masaż izometryczny, czy masaż segmentarny oraz analizator skóry. Niektóre z takich masaży możemy przeprowadzić u siebie w domowym zaciszu za pomocą specjalnych urządzeń. Jakie są ich rodzaje? Masażer stóp pomoże nam przynieść ulgę po całym dniu pracy. Szczególnie jest polecany dla osób mających siedzącą lub stojąca pracę, przez którą ich nogi są bardziej zmęczone i przepływ krwi jest gorszy. Masażer głowy nie tylko może nam pomóc zrelaksować mięśnie karku i wyeliminować bóle głowy, ale także poprawia ukrwienie skóry, które sprzyja porostowi włosów. Pasy masujące pomogą nam przy modelowaniu sylwetki. Potrafią pozbyć się nadmiaru tłuszczu z brzucha czy ud oraz pomagają w walce z uciążliwym cellulitem. W sprzedaży dostępnych jest również wiele mat masujących. Maty ozonowe służą do hydromasażu. Kładzie się je w wannie, polepsza ukrwienie, jest skuteczna w likwidowaniu żylaków, poprawia prace jelit, oczyszcza skórę. Maty masujące z masażem wibracyjnym mogą być stosowane nie tylko w domu, ale także w samochodzie w przypadku długich podróży.

Dostępne są także maty rozgrzewające, które dodatkowo rozluźniają mięśnie i pomagają w walce z bólem. Łóżka nefrytowe to propozycja dla osób z bólami kręgosłupa. Nie są tanie, ale pomagają nawet w przypadku poważnych schorzeń.