Usuwanie niechcianego tatuażu

 

Mój kolega ma zawsze jakieś zwariowane przygody. Czasem nawet uważamy, że nieco je podkolorowuje, żeby wyglądały na jeszcze dziwaczniejsze, z drugiej jednak strony niejednokrotnie byliśmy świadkami takich dziwnych akcji. Na jednej z nich Michał zrobił sobie tatuaż.

Kolega usunął tatuaż z ramienia

usuwanie tatuażu wykonywane w SzczecinieŻeby to jednak było coś fajnego, stylowego, psującego do mężczyzny, ale nie. On zrobił sobie tatuaż z marchewką. Mała pomarańczowa marchewka z natką ,,zdobiła” jego ramię. Nie wnikaliśmy co działo się wcześniej i skąd przyszedł mu pomysł, żeby tatuował sobie warzywa na ramionach. W każdym razie na początku się z tego śmiał i żartował, ale potem zaczął szukać rozwiązania problemu. Podpowiedziałam mu, ze powinien udać się na usuwanie tatuażu wykonywane w Szczecinie. Usuwanie robione jest metoda laserową. Nie jest to pewnie przyjemne, ani tanie, ale taka marchewka naprawdę nie wyglądała dobrze. Michał poszedł na jeden zabieg i wyszedł z niego zadowolony. Tatuaż nie zniknął, ale stał się mniej widoczny. Pani kosmetyczka usuwająca tatuaż powiedziała, że jeszcze ze dwa zabiegi i będzie po kłopocie. Nadal żartowaliśmy sobie z Michała, szczególnie że zapowiedział, że tym razem zrobi sobie porządny, prawdziwy tatuaż, a nie jakiś marnych rysunek. Trzymaliśmy za niego kciuki, że tym razem naprawdę wybierze sobie coś normalnego. Michał usunął tatuaż z marchewką, a potem czekał, aż skóra się zagoi i odpocznie. Potem ruszył znowu do salonu tatuażu.

Tym razem jednak dotrzymał słowa i zamienił warzywo na piękny kwiat. Całość była doskonale wykonana, a roślina wyglądała jak żywa. Z pewnością to o wiele lepszy tatuaż od poprzedniego. Miejmy nadzieję, ze nie będzie miał już więcej pomysłów na rysunki i znowu nie będzie ich usuwał po jakimś czasie.