Wybór regałów z półkami do piekarni

 

W wielu sklepach można dostrzec różne półki i regały. Na nich ustawione są towary, które są do sprzedaży. W każdym sklepie można zobaczyć inne półki. Każdy wybiera takie jakie mu pasują i które będą dobrze eksponowały towary. Ja prowadzę piekarnie i też mam takie półki.

Regały w każdym sklepie

regały półkowe PoznańW piekarni nie mogę zbytnio użyć każdego rodzaju regałów. Z prostych przyczyn, w piekarni mam chleb i on powinien leżeć na drewnianych półkach. Dlatego też musiałam sobie zamówić takie półki w zakładzie stolarskim. Wolałam, by wykonał je stolarz ręcznie. Wtedy mam pewność, że są one bardzo dobre. Te moje regały półkowe Poznań w piekarni są dość wysokie i one są pod takim lekkim skosem. Powód jest prosty, każdy kto wchodzi do sklepu musi widzieć chleb w pełnej okazałości, a nie tylko koniuszek. Dlatego też półki są lekko pochylone. Wiele osób rano kupuje wieże pieczywo. Ja też lubię jeść takie, które jest prosto z pieca, chrupkie i ciepłe. Ja zaraz po upieczeniu chleba wykładam je prosto na te półki. Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz te półki w żaden sposób nie mogą być polakierowane, zabezpieczone jakimś impregnatem itp. Na nie kładę chleb i powierzchnia musi być wolna od wszelkich chemikaliów. Dlatego też jak już wspomniałam regały te robił mi stolarz. Całe ściany mam w tych regałach. Jak się do mnie wchodzi to od razu widać, że to piekarnia. Po zapachu też czuć, ale widok też jest ważny. Ludzie są zachwycenia moimi wypiekami i często do mnie przychodzą. Ja piekę chleb rano oraz wieczorem, by ludzie też na kolację mieli świeży chleb. Nie każda piekarnia stosuje takie praktyki. Chodzi o to by przyciągnąć do siebie jak najwięcej klientów i mnie się to udało bardzo dobrze.

Mając sklep lub jak ja piekarnie to trzeba mieć w nich idealne regały, które jak najlepiej będą prezentować nasze wyroby i towar. Ja mam takie drewniane półki, które lekko są pochylone. Cała moja piekarnia jest w tych półkach, nawet na zapleczu takie mam. Dobrze jest mieć tego typu regału u siebie.