Wygranie darmowej sesji rodzinnej

 

Lubiłam brać udział w różnych konkursach. Głównie brałam pod uwagę te, które umieszczane były na portalach społecznościowych a do wygrania były ciekawe nagrody. Nie raz wygrałam jakiś fajny zestaw dla dziecka, czy paczkę pieluch. Miałam farta i dlatego nie przepuszczałam żadnej okazji.

Profesjonalnie wykonana sesja rodzinna

sesje rodzinne śląskOstatnio polubiłam stronę fotografa, który wykonywał profesjonalne najlepsze sesje rodzinne – Śląsk był miejscem, gdzie takie sesje się odbywały, ale to nie był problem, bo było to blisko. Rozważałam wykupienie takiej sesji zdjęciowej dla swojej rodziny, ale czekałam na okazję, ponieważ liczyłam, że pojawi się jakiś konkurs. Warto było, gdyż po kilku dniach pojawiła się informacja. W konkursie do wygrania była oczywiście profesjonalna sesja rodzinna a pytanie konkursowe było banalnie proste. Wiele osób wzięło udział, ale ja odpowiedziałam jako pierwsza i dzięki temu wygrałam. Od razu powiedziałam o wszystkim mężowi i ustaliłam z fotografem termin, w którym miała zostać wykonana ta sesja. Z całą rodziną pojechałam do studia fotograficznego. Zdjęcia robił doświadczony fotograf. Moje dzieciaki na szczęście były grzeczne i dzięki temu udało się zrobić dużo zdjęć. Fotograf po ich przerobieniu wysłał je do mnie i poprosił o zgodę na umieszczenie zdjęć z sesji rodzinnej na swojej stronie internetowej. Oczywiście nie miałam nic przeciwko, ponieważ byłam dumna z tej sesji rodzinnej i cieszyłam się, że inni ludzie będą mogli zobaczyć te profesjonalne zdjęcia.

Zdjęciami z sesji rodzinnej chwaliłam się wszystkim znajomym i krewnym. Nikt do tej pory nie brał udziału w czymś takim i ludzie byli pod ogromnym wrażeniem. Niektórzy nawet decydowali się zapłacić za taką sesję, co mnie cieszyło, bo dzięki mnie fotograf miał klientów.