Wymarzony ślub

Wymarzony ślub zazwyczaj planują kobiety. Niekiedy już od najmłodszych lat zbieramy wycinki z gazet, prezentujące przepiękne suknie ślubne, welony z długim trenem, który będzie ciągnął się za nami po ziemi, kaplicę lub kościół lub tez może namiot eventowy.

Ślub w plenerze – idealny pomysł na udaną uroczystość

Ślub w plenerzeWraz wiekiem wyobrażenie o idealnym ślubie zmienia się. Być może kiedyś naszym największym marzeniem była uroczystość w olbrzymim kościele, a teraz rozmyślamy o tym jak pięknie wyglądałby ślub w plenerze śląsk. W związku z tym dowiadujemy się jakie koszta niósłby ze sobą wynajem namiotów, wynajęcie odpowiedniego kawałka ziemi czy też oświetlenie okolicy. Zawsze warto zapytać o radę znajomych i przede wszystkim naszego wybranka. Nawet jeśli same dowiedziałyśmy się już jaka wypożyczalnia namiotów będzie najlepsza, możemy usłyszeć, że rodzice pana młodego mają uczulenie na jad os, a jego rodzeństwo cierpi na straszną alergię w kontakcie z pyłkami, których w plenerze na pewno nie zabraknie. To jedna z takich chwil, kiedy z pewnością warto zmodyfikować nasze plany po to, aby każdy mógł bawić się jak najlepiej. Z całą pewnością zostaniemy wtedy docenione przez naszych przyszłych teściów za wzięcie ich pod uwagę.

Marzenia o ślubie w plenerze natomiast będziemy mogły opowiedzieć w przyszłości naszym dzieciom albo też urządzić drugą imprezę w postaci pikniku bądź grilla, na którą zaprosimy dalszych znajomych, dla których być może nie starczyło miejsca na sali weselnej. W ten sposób wszyscy będą zadowoleni i niczyje uczucia nie zostaną zranione.