Wynajęcie magazynu blisko firmy

Rozwój firmy nastąpił dość szybko a ja na to wszystko nie byłem w ogóle przygotowany. Starałem się jednak nie panikować, ponieważ byłem poważnym przedsiębiorcą i nie mogłem sobie na to pozwolić. Potrzebowałem więcej powierzchni magazynowych i na tym się skupiłem.

Magazyn wynajęty na atrakcyjnych warunkach

magazyn do wynajęcia poznańMoja firma mieściła się w okolicy, gdzie było wiele magazynów, dlatego miałem nadzieję, że będzie jakiś wolny, który mógłbym wynająć. Nie bardzo miałem czas, żeby chodzić po firmach i pytać ludzi, dlatego poprosiłem o pomoc przyjaciela, który był pośrednikiem nieruchomości. Obiecał, że znajdzie dla mnie w okolicy jakiś odpowiedni magazyn do wynajęcia Poznań znał on doskonale i wiedział, że szybko coś mi znajdzie. Ufałem swojemu przyjacielowi Rafałowi, ponieważ nigdy mnie nie zawiódł. Wyjaśniłem mu dokładnie jakiego magazynu potrzebuję i cierpliwie czekałem. Mocno się zdziwiłem, kiedy Rafał po kilku godzinach do mnie zadzwonił i powiedział, że znalazł dla mnie idealny magazyn. Oferta najmu była bardzo korzystna a magazyn mieścił się blisko mojej firmy. Byłem tak szczęśliwy, że w ciemno chciałem go wynająć, ale na prośbę przyjaciela pojechałem go obejrzeć. Moje przeczucie mnie nie pomyliło, ponieważ magazyn był dokładnie taki, jakiego potrzebowałem. Tego samego dnia podpisałem umowę najmu i mogłem zwozić towary do magazynu. Gdyby nie pomoc Rafała, to na pewno tak szybko bym tego tematu nie załatwił. Byłem mu bardzo wdzięczny, bo znowu mnie uratował w trudnej sytuacji.

Dzięki wynajęciu magazynu nie musiałem się o nic martwić. Mogłem swobodnie zamawiać duże ilości materiałów, bo nie brakowało mi miejsca. Dzięki temu też moi klienci nie musieli długo czekać i częściej składali u mnie zamówienia. Interes szedł mi coraz lepiej.