Wynajmuję mieszkanie, w którym jest kominek

Kiedy zerwałam ze swoim chłopakiem to postanowiłam wrócić do swojego rodzinnego Poznania. Mam tam rodzinę, którą będę mogła odwiedzać częściej a pracę ze swoim doświadczeniem dostanę od ręki. Na początku zamieszkałam z mamą.

Kominek w okresie zimowym jest ogromną atrakcją

kominki poznańMogłam spokojnie rozglądać się za mieszkaniem, które będzie dla mnie odpowiadało. Chcę wynająć taki lokal, w którym zostanę na dłużej a nie tylko na chwilę. Dlatego moje poszukiwania wydłużyły się nieco, żeby dokonać właściwego wyboru. Mieszkania poszukiwałam samodzielnie bez pomocy biura pośrednictwa. Pewnego dnia natrafiłam na ogłoszenie, które przyciągnęło moją uwagę. W salonie był kominek, który jest czynny i pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy zimą. Od razu zadzwoniłam tam i umówiłam się tego samego dnia po południu na obejrzenie tego mieszkania. W środku okazało się, że jest jeszcze ładniejsze niż widziałam na zdjęciach. Zdecydowałam się od ręki na wyjęcia i nie miałam na co czekać. Czegoś takiego właśnie szukałam a cena nie była wcale wygórowana jak na takie komfortowe warunki. Jeszcze tego samego dnia zapłaciłam kaucję i podpisałam umowę. Kiedy miałam w dłoni klucze to zadzwoniłam od razu do mojej mamy, żeby jej powiedzieć, że wynajęłam mieszkanie z kominkiem i jestem dość szczęśliwa. Mama pomogła mi podczas przeprowadzki dzięki czemu raz dwa mi poszło. Nauczyłam się bardzo szybko rozpalać w kominku i okazało się, że wcale to nie jest taka skomplikowana czynność. Radzę sobie świetnie i dobrze mi się tu mieszka.

W okresie zimowym rzeczywiście udało mi się sporo zaoszczędzić na gazie, którym ogrzewane jest mieszkanie. Poza kominkiem są kaloryfery i bojler, ale rzadko z tego korzystam. Wodę podgrzewam tylko do kąpieli. Dobrze mi się tutaj mieszka.

Informacje pochodzą z www.multistonesystem.pl