Wysokiej jakości regał na pieczywo

Podczas projektowania wnętrza sklepu czy też piekarni bardzo ważne jest, aby dopasować odpowiednie regały, w których znajduje się pieczywo. Przede wszystkim półki powinny wyróżniać się wysoką trwałością (w końcu wewnątrz często przechowywane są gorące bułki, chleby i rogaliki) oraz prostota użytkowania przez klientów.

Sklepowe regały na bułki i chleby

regał na bułki do sklepuDecydując się na zakup czy też wykonanie indywidualnego regału warto powierzyć wszelkie prace profesjonalistom, którzy działają w branży i doskonale wiedza na co zwrócić uwagę. Półki powinny zostać podzielone na odrębne regały i odpowiednio zabezpieczone przed ewentualnym uszkodzeniem czy też wysuszeniem pieczywa znajdującego się wewnątrz. To bardzo ważne, aby całość była przemyślana i równocześnie wpasowywała się w resztę zaaranżowanej przestrzeni. Każdy regał na bułki do sklepu, z którego klienci samodzielnie biorą pieczywo, powinien posiadać dodatkową osłonkę oraz uchwyty na woreczki foliowe i rękawiczki. Im więcej takich akcesoriów, tym większe szanse, że klienci jednak skorzystają z nich zamiast zabierać pieczywo gołymi rękami, co niestety nie jest zbyt higieniczne. Warto podpatrzeć, jakie obecnie są proponowane rozwiązania przez znanych producentów. Z pewnością jak w każdej branży również tutaj wymyślane są nowoczesne funkcje i przydatne opcje. Pieczywo powinno być szczególnie chronione przed zewnętrznymi czynnikami i dlatego tak ważne są odpowiednie regały.

Bez względu na to czy regał ma stanąć w sklepie czy też w kwiaciarni, jego projekt powinien zostać dobrze przemyślany. Tak samo montaż wszystkich półek musi być wykonany zgodnie z obowiązującymi standardami jakości, aby przypadkiem nie wywrócił się czy nie uległ zniszczeniu pod wpływem przeciążenia ze strony zbyt dużej ilości towaru czy nacisku ze strony klientów.