Zabudowana szafa, która pomieści wszystko!

Wymiary naszego mieszkania nie muszą nas od razu powstrzymywać od zakupów. Często wydaje nam się, że przez wzgląd na mały metraż nie możemy sobie pozwolić na dużą ilość rzeczy, ponieważ tym samym zagracimy nasze mieszkanie. Otóż… niezupełnie jest to prawdą!

Więcej miejsca dzięki szafom wnękowym

szafy do zabudowy ceny warszawaPrzyznam się bez bicia, że jestem zakupoholiczką. Może nie tyle sprowadzam do domu jakieś ozdobne rupiecie, jednak mam tendencję do… nieprzepuszczania najmniejszej okazji. Szczególnie, jeśli chodzi o ciuchy. Nierzadko po zakupie danego ubrania okazuje się później w domu, że nie mam do czego skompletować np. nowej bluzki, jednak to tylko motywuje mnie do dalszych zakupów, aby dokupić rzecz, jaka będzie pasowała do danej części garderoby. Suma summarum ciuchów mam tyle, że spokojnie mogłabym otworzyć własny sklep, jeśli nie dwa. Mój narzeczony śmieje się, że wkrótce będzie musiał zmienić pracę, aby było go stać na wynajem hangaru, bo w przeciwnym razie, moje ubrania nas zaleją. Nic bardziej mylnego. Rzeczywiście, miałam problem z upchnięciem takiej ilości ubrań w naszym mieszkaniu, czasami zdarzało się, że po otwarciu szafy jej zawartość dosłownie spadała mi na głowę, jednak ta sytuacja zmieniła się po zakupie szafy do zabudowy ceny Warszawa jest w końcu ogromnym miastem w którym z pewnością każda maniaczka zakupów znajdzie szafę będącą w stanie pomieścić wszystkie jej upolowane zdobycze. Zaletą takiej szafy są nie tylko ogromne gabaryty pojemnościowe. Dzięki temu, że można ją zgrabnie zabudować i umieścić we wnęce domu, nie zabiera dodatkowego miejsca i nie zagraca naszego mieszkania. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, iż doskonale sprawdza się sama w sobie w roli dekoracyjnej! Takie szafy możemy kupić gotowe, lub na zamówienie. Mogą zatem wyglądać tak, jak sobie zażyczymy i wpasować się zarówno rozmiarem, jak i wyglądem do wystroju naszego mieszkania. 

Taka szafa jest rewelacyjnym pomysłem dla każdego, nie tylko dla kobiet zakochanych w zakupach, ponieważ tego typu szafy niekoniecznie muszą służyć jedynie temu, by pomieścić kobiecą garderobę. Możemy w nich schować własną biblioteczkę książek, dokumenty, czy wszystko to, co właśnie sprawia, że nasze mieszkanie wydaje się zagracone.