wodzirej

Zaczęłam pracować jako dj na weselach

Ostatnimi czasy zaczęłam pracować jako dj na weselach w mojej okolicy. Dla mnie nie jest to jedyne zajęcie, ani hobby, tylko praca dodatkowa, dzięki której mogę się spokojnie utrzymać. Sama mam wykształcenie muzyczne, choć zajmuję się muzyką klasyczną.

Praca jako dj na weselach może być fajna i opłacalna

wodzirejJednak z pracy w filharmonii nie dałoby się wyżyć. Dlatego też musiałam szukać innego rozwiązania. Uznałam, że skoro mam doświadczenie również z muzyką elektroniczną. To mogę pracować jako dj na wesele. Jest to przynajmniej dobrze płatne zajęcia. Na początku nie wiedziałam jednak czy będę się do tego nadawała. Niby występowanie przed publicznością nie jest mi obce, ale w drugiej strony jest to coś zupełnie innego, niż granie na skrzypcach. Szczególnie, ze dj to także wodzirej na wesele małopolska, a przy tym trzeba zatem prowadzić zabawę. Z tym nie szło mi na początku najlepiej, ale starłam się tego nauczyć. Również musiałam zmienić muzykę i dopasowywać się do gustów moich klientów. Przynajmniej jestem zadowolona z zarobków jakie dostaję. Na wstępie musiałam jedynie zainwestować w odpowiedni sprzęt muzyczny, ale szybko ten zakup mi się zwrócił. Poza tym wykonanie strony internetowej to też nie była druga sprawa, nawet jeśli zleciłam to profesjonaliście, który wszystko załatwił. Potem liczy się przede wszystkim dobra opinia.

Nadal wolałabym się utrzymywać z grania na skrzypcach, a nie z grania na weselach, ale przynajmniej mogę robić i jedno i drugie, a do tego, nie martwić się o płacenie rachunków. To było dobre rozwiązanie mojej sytuacji.