Zadbaj o swoje gardło

W dzisiejszych czasach wielkie koncerny farmaceutyczne nastawione są przede wszystkim na produkcję leków, które mają wyleczyć już istniejącą chorobę. Natomiast mało jest takich, które mają im zapobiegać. Wiąże się to z oczywistą niekorzyścią dla klientów, lecz nikt się z pacjentami nie liczy.

Na szczęście nie wszyscy postępują w ten sam sposób i jedna z firm wprowadziła na rynek pastylki do profilaktycznego dbania o gardło i krtań. Choroby górnych dróg oddechowych należą do jednych z najczęstszych dolegliwości jakie dręczą ludzi niezależnie od pory roku czy warunków pogodowych. Równie dobrze można nabawić się bólu gardła zimą co latem. Na naszą niekorzyść działają nie tylko warunki atmosferyczne, lecz także szkodliwe czynniki obecne w naszym codziennym życiu, takie jak dym papierosowy czy przebywanie w klimatyzowanych bądź ogrzewanych pomieszczeniach. Nie da się ich unikać, chociażby ze względu na fakt chodzenia do pracy. Dostępne w aptekach tabletki do ssania o nazwie Fiorda są suplementem diety idealnym dla osób, które w takich warunkach przebywają, bądź w inny sposób narażają swoje gardło na przesuszenie.

Na przykład przez wzmożone oddychanie przez usta czy nadwyrężanie strun głosowych. Dwie wersje smakowe zapewniają wybór bez konieczności stosowania leków, które zazwyczaj są niezbyt smaczne. Ich naturalne składniki wspomagają prawidłowe funkcjonowanie błon śluzowych gardła i krtani, nie powodując przy tym skutków ubocznych.

Dzięki tym pastylkom możemy dbać o swoje gardło bez ryzyka, kiedy tylko jest to potrzebne.