Zakup eleganckich zaproszeń ślubnych

W ubiegłym roku mój narzeczony kupił pierścionek zaręczynowy i poprosił mnie o rękę. Bez zastanowienia zgodziłam się i niemal od razu zaczęłam przygotowywać się do ślubu. Kilka miesięcy później, przyszedł czas na to, aby zająć się jedną z najważniejszych kwestii, która dotyczyła najważniejszego dnia naszego życia.

Kupno pięknych i eleganckich zaproszeń ślubnych

eleganckie zaproszenia ślubnePewnego wieczoru razem z moim narzeczonym postanowiliśmy stworzyć listę najbliższych, przyjaciół i znajomych, którzy mieli bawić się na naszym weselu. W tym celu zdecydowaliśmy, że zamówimy eleganckie zaproszenia ślubne w Internecie. Otworzyliśmy komputer i znaleźliśmy kilka ciekawych stron, na których zobaczyliśmy mnóstwo ciekawych i przepięknie wykonanych zaproszeń. Chcieliśmy, aby nasze zaproszenia były nie tylko ładnie wykonane, powinny także przyciągać uwagę i stać się oryginalną pamiątką po naszym ślubie. Przeglądaliśmy najróżniejsze typy zaproszeń. Mojemu narzeczonemu podobały się zaproszenia w formacie A5 w kolorystyce białej i czarnej z naklejona koronką. Ja natomiast byłam zwolennikiem zaproszeń w stylu rustykalnym wytworzonym na papierze ekologicznym. W końcu, po kilkunastu  minutach dyskusji zdecydowaliśmy się na zamówienie zaproszeń w kolorze czarnym z białymi kropkami oraz przepięknie wiązaną białą kokardą. Po kilku dniach nasz zamówiony pakunek przyszedł kurierem. Zaproszenia okazały się niezwykle piękne, wewnątrz prezentowały się bardzo ładnie. W środku zaproszeń znajdował się pięknie napisany wiersz, a całość wykonana w ekologicznego papieru. Wiedziałam, że nasi goście będą bardzo zadowoleni, gdy w swoich skrzynkach ujrzą tak pięknie wykonane zaproszenia.

Kilka miesięcy przed naszym weselem razem z ówczesnym narzeczonym zamówiłam ręcznie wykonane kartki na naszą ceremonią. Były to produkty niezwykle piękne i estetyczne, a weselnikom podobała się technika wykonania oraz wspaniała papeteria.