kosmetyki

Zakup kosmetyków do salonu\

Pracuję w salonie kosmetycznym, i dziś chciałam poruszyć kwestię naszego zaopatrzenia. Jak to wygląda, jak zaopatruje się salon kosmetyczny i w ogóle. Przecież nie chodzimy do zwykłej drogerii po zakupy.

Kosmetyki on line dla salonu kosmetycznego

kosmetykiJeśli chodzi o salon kosmetyczny, i zakupy, no to mamy sprawdzonych dystrybutorów zazwyczaj. Najczęściej odwiedzamy nasze kosmetyki sklep online– taką sprawdzoną stronę, i to stamtąd zamawiamy większość. Dla różnych salonów zawsze jest jakaś zniżka, i jak kupujemy małą ilość, i w hurcie. Przecież muszą jakoś zyskać klientów, którzy będą wracać. Wolę kupować online, bo nie mam czasu na wybieranie towaru stacjonarnie. Na spokojnie, jak akurat mam przerwę w pracy, mogę sobie przejrzeć dany asortyment. Czy to podkład kryjący, czy coś innego. Bo oprócz różnych zabiegów też malujemy nasze klientki na różne ważne wyjścia. Wtedy mogę sobie też porównać opinię innych. I to jest wielki plus, bo w sklepie opinie nie wiszą wywieszone na ścianie. Wtedy wiem, czy dane palety do makijażu są warte uwagi, czy lepiej ich nie brać. Pamiętajmy, że nie kupuję dla siebie, ale dla wszystkich klientów, dlatego muszę kierować się rozsądkiem w moich zakupach. To bardzo ważne. Jedna źle dobrana paleta cieni, i już zła opinia będzie o mnie krążyła. Na to nie można sobie pozwolić, przecież ja upiększam ludzi.  Najbardziej lubię chyba kupować lakier hybrydowy, bo jak patrzę na te ogromne ilości kolorów, i różnych świecidełek, to aż poprawia mi się nastrój. Te wszystkie efekty syrenki, i lustra, no po prostu przepiękne.

Podstawą w pracy salonu kosmetycznego są dobrze dobrane kosmetyki. Trzeba mieć sprawdzony sklep, aby bezpiecznie pracować z ludźmi, na profesjonalnych i dobrych kosmetykach. Na szczęście ja znalazłam odpowiedni sklep.