Zbawienny wpływ na skórę zabiegu hifu

Czy znasz problem nieznikających worów pod oczami, opadających powiek, zwiotczałej skóry twarzy czy też licznych zmarszczek? Jeżeli tak, to znaczy, że borykasz się z kłopotami, związanymi z jędrnością Twojej skóry. Nie martw się jednak, bo tej sytuacji da się zaradzić. Z pomocą przychodzi zabieg kosmetyczny o nazwie hifu.

Dlaczego warto poddać się zabiegowi hifu?

zabieg hifu KatowiceNa początku należałoby przede wszystkim wyjaśnić czym jest zabieg hifu. Najprościej rzecz ujmując, jest to technologia, która posiada wiele różnych zastosowań, między innymi w nieinwazyjnych zabiegach ujędrniania skóry twarzy. Rozwinięciem skrótu hifu jest high intensity focused ultrasound, czyli przekładając to na język polski skupiona wiązka fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu. Metoda ta uprzednio była stosowana raczej w zabiegach, polegających na usuwaniu różnych drobnych zmian, guzów w organizmie. Dopiero kilka lat temu przebojem weszła na rynek usług kosmetycznych, kosmetologicznych i medycyny estetycznej. W uproszczeniu można powiedzieć, że metoda ta polega na nakłuwaniu skóry na niezbyt dużą głębokość i punktowym poparzeniu tkanek. W ten sposób skóra dostaje bodziec do regeneracji i staje się jędrniejsza, a to z kolei przekłada się na jej ładniejszy wygląd. Drobne zmiany zauważymy już bezpośrednio po wykonaniu zabiegu, ale na pełen efekt musimy zaczekać od kilku miesięcy do pół roku. Warto wiedzieć, że zabieg hifu Katowice oferują w ramach usług kilku różnych gabinetów kosmetycznych i kosmetologicznych.

Chociaż nakłuwanie i poparzenie skóry brzmi groźnie, to jednak absolutnie nie należy się bać zabiegu hifu. Jest on zupełnie bezpieczny, a do tego praktycznie bezbolesny. Warto się mu poddać raz na jakiś czas. Nasza skóra z pewnością nam za to podziękuje.