Zmysłowe zapachy Yankee Candle

 

Jeśli chodzi o firmy, które zajmują się produkcją świec i wosków zapachowych, niewątpliwie firma Yankee Candle przoduje wśród nich w kwestii intensywności i różnorodności swoich zapachów. Przekrój zapachów, jaki proponuje nam ten konkretny producent jest na tyle szeroki i zróżnicowany, że każdy jest w stanie znaleźć przynajmniej jeden zapach dla siebie.

Zapachy świec i wosków Yankee Candle

yankee candle zapachyWśród produktów Yankee Candle zdecydowanie największą popularnością cieszą się świeczki i woski, które najczęściej produkowane są w tych samych odsłonach zapachowych. Jeśli chodzi o proponowane przez Yankee Candle zapachy, powinniśmy zdawać sobie przede wszystkim sprawę z tego, że w asortymencie tego producenta każdy zapach przynależy do konkretnej linii. Jest to ważne ze względu na fakt, że jedna z tych linii to zapachy sezonowe, więc jeśli to w niej odkryjemy nasz ulubiony zapach, może się okazać, że wkrótce zostanie on zastąpiony innym, bardziej odpowiadającym, np. obecnej porze roku. Wśród zapachów Yankee Candle znajdziemy aromaty cechujące się bardzo dużą intensywnością, ale również te, które będą miały lżejszy – często bardziej odświeżający dla nas – zapach. Yankee Candle inspiracje dla swoich aromatów czerpie z natury (wykorzystując chociażby zapachy popularnych kwiatów i owoców), ale również pozwala sobie na kompozycje zapachowe, na które składa się przynajmniej kilka aromatów.

Świece i woski Yankee Candle to produkty, które cechują się bardzo dużą intensywnością trwałego zapachu. Dokonując zakupu tych produktów musimy więc mieć świadomość tego, do jakiego pomieszczenia mają one trafić. Jeśli jest to mniejszy pokój, zdecydowanie lepiej sprawdzą się małe świece zapachowe, jeśli zaś większe pomieszczenie, warto pomyśleć o woskach.